Terapeutické centrum

Liberec

Jungmannova 319/7

Aktuálně

AKTUÁLNÍ INFORMACE – POSTUPNÝ NÁVRAT K TERAPEUTICKÉ PRÁCI V EPIDEMICKÉ SITUACI (COVID -19)

 

Milé klientky, milí klienti,

aktuální situace nám umožňuje, abychom se v následujících dnech postupně společně vraceli k terapeutické práci v podobě osobního setkání v rámci konzultační činnosti. Abychom mohli tuto možnost využít, bude třeba dodržet řadu pravidel, která jsou v souladu s vládními ustanoveními a doporučením profesní organizace. I nadále bude zároveň možné zůstávat v online formátu naší práce.

Konkrétní rámec, časy a možnosti s vámi budou domlouvat jednotlivé terapeutky a terapeuti.

Je zároveň na osobní odpovědnosti klienta/ky i terapeuta/ky, jak se dohodnou a postarají každý o své zdraví, s ohledem na druhého.

V rámci osobních setkání v prostoru TCL bude pak nutné dodržet aktuálně následující:

  • Prosíme, abyste chodili přesně na stanovený čas, případně na něj vyčkali před budovou TCL a zvonili až v čase, kdy bude začínat vaše konzultace.
  • Terapeutická hodina trvá 50 minut (případně jiný stanovený čas) a bude třeba tento čas přesně dodržet, abychom se nesetkali s jinými klienty/klientkami.
  • Konzultace se budou odehrávat bezkontaktně (obvyklé podávání rukou vynecháme, jak si teď postupně všichni dočasně zvykáme), s použitím roušek a prostorového odstupu. Zajistíme dezinfekci dotykových ploch i křesílka pro vás, dostatečné větrání prostor mezi konzultacemi.
  • Nebude možné dočasně používat prostor čekárny, ani toalety. Z hygienického hlediska to v současné situaci není bohužel možné.
  • Také prosíme, abyste si sebou případně přinesli vlastní pití, rovněž podávání nápojů nebude v současné situaci umožněno.

Je nutné také vzít v úvahu, že pokud využijete možnost osobního setkání a vy nebo terapeut či terapeutka byste posléze byli diagnostikováni na Covid19, bude nutné informovat Krajskou hygienickou stanici, že k danému setkání došlo.

Věříme, že budeme moci takto poskytnout podporu těm, kteří pro terapeutickou práci potřebují osobní kontakt.