Terapeutické centrum

Liberec

Jungmannova 319/7

Rodinná terapie

Rodinná terapie pracuje s rodinou jako s celým systémem. Vychází z předpokladu, že pokud se má změnit jedinec, je třeba změnit kontext, ve kterém žije. Rodinná terapie pomáhá s léčbou psychických, vztahových a psychosomatických poruch. Věnuje se vzájemným vztahům, způsobu komunikace, vývojovým fázím rodiny i potřebám jednotlivce.

Rodinnou terapii považujeme za první volbu v rámci psychologické pomoci dětem a adolescentům.

Cílem rodinné terapie je zmapovat a najít, co je potřeba změnit, aby se rodina stala stabilním a vyživujícím prostředím, kde se daří dobře všem jejím členům.

Zdena Švermová
Lenka Václavíková
Blanka Stupková

Up To 80% Off https://www.golddual.com/. read replica rolex. Bonuses https://bestreplicawatchsite.com/. Check Out Your URL https://fakerolexebay.com. More hints fake rolex. click to investigate rolexreplicasswissmade.com. navigate to this site replica rolex. click over here fake rolex. Up To 90% Off watchesvast.com. my blog fake watches. go to this website replica watches. visit site fake rolex. High Technology asiafive.com. low prices https://www.atomdear.com. Online rolex replica. check out here beatboth.com. Lady replica watches. go to website https://www.bookhave.com. article source https://www.bossgust.com. investigate this site https://www.bothdrop.com/.