Terapeutické centrum

Liberec

Jungmannova 319/7

Individuální terapie

V rámci individuální terapie se věnujeme tématům osobního i pracovního života.

Může se týkat okamžiků, kdy se v životě cítíte dezorientovaní, nespokojení, potřebujete se posunout dál. Může Vám pomoci udělat některé potřebné životní kroky s větším vhledem a bezpečněji. Může Vám také pomoci s vleklymi potížemi u kterých ve Vás už nazrála touha jít dál a tu část svého života změnit.

Individuální terapie vám nabízí unikátní příležitost důvěrně mluvit v bezpečném prostředí s nestranným člověkem, který vám a všemu co vás trápí, poskytne zájem a pozornost . Tato zkušenost, že je vám nasloucháno, společně s postupným získáváním vhledů a nových perspektiv týkajících se vašich obtíží, vám může pomoci přistoupit k nim jiným, efektivnějším způsobem.

V individuální terapii můžete zažít podporu a povzbuzení , abyste vzali zodpovědnost za změny, které chcete udělat, stejně jako i ve vašem osobním růstu. Dostanete nástroje, jak vzít změny do vlastních rukou. Současně vám terapie pomáhá akceptovat a přijímat věci ve vašem životě, které změnit nemůžete.

Lenka Václavíková
Blanka Stupková
Zdena Švermová
Martin Halama

Up To 80% Off https://www.golddual.com/. read replica rolex. Bonuses https://bestreplicawatchsite.com/. Check Out Your URL https://fakerolexebay.com. More hints fake rolex. click to investigate rolexreplicasswissmade.com. navigate to this site replica rolex. click over here fake rolex. Up To 90% Off watchesvast.com. my blog fake watches. go to this website replica watches. visit site fake rolex. High Technology asiafive.com. low prices https://www.atomdear.com. Online rolex replica. check out here beatboth.com. Lady replica watches. go to website https://www.bookhave.com. article source https://www.bossgust.com. investigate this site https://www.bothdrop.com/.