Terapeutické centrum

Liberec

Jungmannova 319/7

Bowen terapie

Bodová myofasciální technika je masážní technika zabývající se nejen kontrakcemi ve svalech, ale hlavně ve svalové fascii. Účinky ošetření trvají několik týdnů, což je nesrovnatelné s běžnými masážními postupy. 

Systémem precizních chvatů dochází k ovlivnění i hluboko uložených tkání. Často dochází ke zlepšení funkcí vnitřních orgánů.

Zlepšuje se krevní oběh, lymfatická drenáž a vodivost nervových vzruchů. 

B.M.T. upravuje chronické bolesti pohybového aparátu a vyrovnává těžiště v křížovo-bederní oblasti. 

Ošetření se provádí bez použití masážních přípravků. Klient zůstává při masáži oblečený.

Eva Libnarová

Up To 80% Off https://www.golddual.com/. read replica rolex. Bonuses https://bestreplicawatchsite.com/. Check Out Your URL https://fakerolexebay.com. More hints fake rolex. click to investigate rolexreplicasswissmade.com. navigate to this site replica rolex. click over here fake rolex. Up To 90% Off watchesvast.com. my blog fake watches. go to this website replica watches. visit site fake rolex. High Technology asiafive.com. low prices https://www.atomdear.com. Online rolex replica. check out here beatboth.com. Lady replica watches. go to website https://www.bookhave.com. article source https://www.bossgust.com. investigate this site https://www.bothdrop.com/.